Bestuur

Duran Ebren
President/Voorzitter, MON Exam Committee

Lid Dagelijks Bestuur (DB)

  • Voorzitter MON: onbezoldigd
  • MON Exam Committee: onbezoldigd
  • Ajarn Muay Thai: bezoldigd
  • herkiesbaar per ../../….
d.ebren@mon-ifma.org
Mike Tomale
General Secretary

Lid Dagelijks Bestuur (DB)

  • Secretaris MON: onbezoldigd
  • Khru Muay Thai: onbezoldigd
  • MON/IFMA Public Relations: onbezoldigd
  • herkiesbaar per 1/1/2024
secretaris@mon-ifma.org
Dick Rozema
Penningmeester

Lid Dagelijks Bestuur (DB)

  • Penningmeester: onbezoldigd
  • Youth Commission: onbezoldigd
  • herkiesbaar per 1/11/2024
d.rozema@mon-ifma.org
Massimo Cappelli
Technical Director Opleidingen, MON Exam Committee
  • Technical Director Opleidingen: onbezoldigd
  • MON Exam Committee: onbezoldigd
  • herkiesbaar per ../../….
m.cappelli@mon-ifma.org
Valentina David
President Gender Equality Commission, Technical Director Assistant
  • President Gender Equality Commission: onbezoldigd
  • Technical Director Assistant: onbezoldigd
  • herkiesbaar per ../../….
v.david@mon-ifma.org
Derya Akgun
Official Director Hoofd Scheidsrechter/Jury
  • Official Director Hoofd Scheidsrechter/Jury: onbezoldigd
  • herkiesbaar per ../../….
d.akgun@mon-ifma.org