Bestuur

Duran Ebren
President/Voorzitter

Lid Dagelijks Bestuur (DB)

  • Voorzitter MON: onbezoldigd
  • Ajarn Muay Thai: bezoldigd
d.ebren@mon-ifma.org
Mike Tomale
General Secretary

Lid Dagelijks Bestuur (DB)

  • Secretaris MON: onbezoldigd
  • Khru Muay Thai: onbezoldigd
  • MON/IFMA Public Relations: onbezoldigd
  • herkiesbaar per 1/1/2024
secretaris@mon-ifma.org
Dick Rozema
Penningmeester

Lid Dagelijks Bestuur (DB)

  • Penningmeester: onbezoldigd
  • Youth Commission: onbezoldigd
  • herkiesbaar per 1/1/2025
d.rozema@mon-ifma.org
Massimo Cappelli
Technical Director Opleidingen
m.cappelli@mon-ifma.org
Valentina David
Technical director assistant
v.david@mon-ifma.org
Derya Akgun
Official Director Hoofd Scheidsrechter/Jury
d.akgun@mon-ifma.org